Агентство недвижимости "АЛЬЯНС-ТЛ"
Контакты
г. УжгородЗакарпатская обл.

Продажа домов в Ужгороде

Всего 3, из них 2 без комиссии

№8926968, продается дом, 4 спальни, площадь 350 м², участок 22 сот, Сторожниця, 501 koд, г. Ужгород, Закарпатская область, Украина
г. Ужгород, Сторожниця, 501 koд
Цена: 10 224 389 грн Цена за м²: 29 212 грн Площадь: 350 м² Спален: 4
Новобудова, побудована в класичному стилі з ексклюзивним проектом, находиться в одному з хороших районів міста. Цегла, 1,5-рівневий , утеплений пінопластом, металопластикові вікна з де профілем, дах-натуральна черепиця, огорожа-бетон, ковка, двір–бруківка.Виведена вся проводка під кондиціонери та відео нагляд, є сигналізація, АГО.На 1-у пов.: находиться великий хол з діючим каміном і столовий зал з вмонтованою дубовою кухнею та технікою, гардеробна, постірочна кімната, котельня обладнана “ Buderus”, та басейн, а також є місце під сауну і кімната для відпочинку.
На 2-у пов.:4 жилі кімнати, гардеробна, ванна, та спортзал.Там де плитка полове опалення, поли на другому поверсі–бамбуковий паркет, внутрішня столярка–світлий ясень, сходи–дубові, перила–ковка. Зроблено три септика, один із яких розрахований на водостьок та басейн.По всьому периметру земельної ділянки встановлено автоматичну поливну систему.А також є великий окремо стоячий гараж на дві машини з автоматичними воротами.
№10129894, продается дом, 5 спален, площадь 383 м², участок 15 сот, Кінчеш, 834 код, г. Ужгород, Закарпатская область, Украина
г. Ужгород, Кінчеш, 834 код
Цена: 2 690 629 грн Цена за м²: 7 025 грн Площадь: 383 м² Спален: 5
Продається будинок на 15 сот. землі, 2 пов. з хорошим станом, АГО, вікна - деревяні, внутрішня столярка деревяна, поли в одній кімнаті добротна паркетна доска, а в інших кімнатах дубовий паркет, коридорі, с/в, ванні та на кухні поли плитка. В цокольному поверсі знаходиться гараж, кладова, одна кімната та кухня. На першому пов. знаходяться хол з діючим каміном, кімната, кухня та с/в з ванною. На мансардному пов. знаходяться чотири кімнати, с/в з душевою кабіною. Двір - бруківка, дах - металочерепиця, огорожа - жесть.
№10130006, продается дом, 3 спальни, площадь 272 м², участок 6 сот, Червениця, 872, г. Ужгород, Закарпатская область, Украина
г. Ужгород, Червениця, 872
Цена: 5 381 257 грн Цена за м²: 19 784 грн Площадь: 272 м² Спален: 3
Продається сучасний будинок в одному з хороших та елітних районів міста, цегла, утеплений пінопластом, 1,5 пов. з хорошим станом, АГО, кондиціонер, металопластикові вікна з деревяним профілем (німецькі) внутрішня столярка нова, в кімнатах та приймальні поли - якісний ламінат, в холі, кухні, с/в та ванні полове опалення там де плитка, підвісні стелі.
На 1-у пов. знаходиться хол, кухня - столова з виходом на терасу, котельня, вітальня, с/в з душ.каб., також є гараж з підвалом.
На 2-у пов.:3 кімнати з виходом на балкон, гардеробна, с/в, ванна.
Будинок зданий в експлуатацію. Дах-натуральна черепиця, забор -ковка, бетон, є штучне озеро з водопадом. Всі центральні комунікації. Асфальтована дорога до будинку.